MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 11108019
*
nr 1110 8019
Serveringsvagn
1960-tal, diameter: 43 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:11:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 16:55:43
1
1.400 kr
27/4 20:37:03
2
2.000 kr
14/5 09:03:57
3
1.600 kr
14/5 09:03:57
2
1.700 kr (Budbetjänt)
21/5 15:16:20
4
2.200 kr
21/5 19:08:41
4
2.600 kr
22/5 15:06:52
5
2.600 kr
22/5 15:06:52
4
2.600 kr (Budbetjänt)
22/5 15:08:19
5
2.800 kr
22/5 15:13:03
5
3.200 kr
22/5 17:59:27
4
3.400 kr
22/5 18:00:11
5
3.800 kr
22/5 18:04:52
4
3.800 kr
22/5 18:04:52
5
3.800 kr (Budbetjänt)
22/5 18:05:13
4
4.000 kr
22/5 18:06:13
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn tevagn
-
5097 Serveringsvagn
rotting och glas. Längd: 60 cm. Djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:39
*
Serveringsvagn
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8019
Serveringsvagn
1960-tal, diameter: 43 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 4.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 16:55:43 | 1 | 1.400 kr |
27/4 20:37:03 | 2 | 2.000 kr |
14/5 09:03:57 | 3 | 1.600 kr |
14/5 09:03:57 | 2 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
21/5 15:16:20 | 4 | 2.200 kr |
21/5 19:08:41 | 4 | 2.600 kr |
22/5 15:06:52 | 5 | 2.600 kr |
22/5 15:06:52 | 4 | 2.600 kr (Budbetjänt) |
22/5 15:08:19 | 5 | 2.800 kr |
22/5 15:13:03 | 5 | 3.200 kr |
22/5 17:59:27 | 4 | 3.400 kr |
22/5 18:00:11 | 5 | 3.800 kr |
22/5 18:04:52 | 4 | 3.800 kr |
22/5 18:04:52 | 5 | 3.800 kr (Budbetjänt) |
22/5 18:05:13 | 4 | 4.000 kr |
22/5 18:06:13 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barvagn bord drinkvagn serveringsvagn tevagn
-
5097 Serveringsvagn
rotting och glas. Längd: 60 cm. Djup: 41 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:39